روش های متنوع و کاربردی برای خواستگار پیدا کردن! (طنز)

 

دختر خانوم هایی که دنبال خواستگار میگردن، روش های مختلفی رو براتون آماده کردیم!

برای پیدا کردن خواستگار مورد نظر با ما همراه باشید

روش های مختلف خواستگار پیدا کردن

روش جزوه ای (مخصوص دانشجویان):
در این روش شما در راه پله دانشگاه کمین کرده و مقداری برگه دستتون میگیرید و سوژه مورد نظر رو مد نظر گرفته، در این هنگام برخورد شدیدی با طرف کرده و برگه ها پخش زمین میشود و شادوماد خم میشه برگه ها رو جمع کنه و 1 دل نه صد دل زیرچشی عاشق شما میشه.
.
شانس های ازدواج: دکتر X, مهندس Y و… (کمترین احتمال)

بقیه در ادامه مطلب (پسرا میاین تو چیکار؟ این مطلب مخصوص دختراس!)

 

.

روش اشرف خانومی:
در این روش شما به همراه اشرف خانوم و دوستان دم در نشسته و سبزی پاک میکنید، کلم خورد کرده و سرکه اضافه میکنید، پس از چند روز آنها شما را عروس گلم صدا کرده و صاحب خواستگار میشوید.
.
شانسهای ازدواج: رضا کچل، اکبر قصاب، علی مکانیک، موری عقرب، بهزاد کلاغ و …

.

روش پلاستیکی:
در این روش شما برای خرید میوه و سبزی به بیرون رفته و کلی پلاستیک در دست خود هنگام برگشت دارید، در این هنگام یهو یکی میگه آبجی بذار کمکت کنم و 1 دل نه صد دل از سر تا ته کوچه عاشقتون میشه.

.

شانسهای ازدواج: فردین، بهروز وثوق، داداش کایکو، ملوان زبل و…

.

روش جاده ای:
در این روش لاستیک ماشین خود را پنچر کرده و کنار جاده ایستاده تا فرد مورد نظر پیداش شه بیاد کمکتون، اگه از طرف خوشتون نیومد با اخم میگید مرسی شوهرم الان میاد عوض میکنه و یارو میره، اگ از طرف خوشتون اومد 1 کلمه میگید: آخه لباستون کثیف میشه! :D طرف 1 دل نه صد دل با این 1 کلمه عاشقتون میشه.

.

شانسهای ازدواج: در این روش شما با چهره های مختلف امکان روبرو شدن دارید اما نترسید، از قبیل: اکبر دماغ، چنگیز سیبیل، وحید گوجه، علی بربری، حسن خوشگله، سعید خیار، مجید کله، ممد گلخار، داود مایتابه و….

.

روش کوهی:
در این روش شما به کوه رفته و بلند فریاد زده “من شیرینم” کجایی پس؟

شانسهای ازدواج: فرهاد تیشه باز (که جدیدا معتاد شده بهش میگن فرهاد شیشه باز)! خسرو پرویزززززز (که الان آدم شده فامیلیشو گذاشته پرویز اما ما قبلا تو محل خسرو مگس صداش میکردیم)

.

روش شگفت انگیز:
در این روش شما از شارژ شگفت انگیز ایرانسل استفاده کرده و در قرعه کشی ایرانسل برنده یک دستگاه پورشه میشوید و صاحب میلیونها خواستگار می شوید!

شانسهای ازدواج: هرکی که فکرشو کنی!

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:تاريخ : دو شنبه 21 اسفند 1391برچسب:روش های متنوع و کاربردی برای خواستگار پیدا کردن! (طنز), | 16:28 | نویسنده : Admin |

  • never mind
  • جاوا